Επιτυχόντες

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) – ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΟΠΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) - ΑΠΘ

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)  - ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΩΝΤΑΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) – ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) -  ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΔΑΜΒΑΚΑΚΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) -  ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΤΑΣΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΒΕΝΙΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) -  ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΛΛΙΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) –ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΛΙΟΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) – ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) – ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) – ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) – ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠ.

ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΝΕ ΕΡΜΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) – ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΡΙΤΩΝ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) – ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) – ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΑΔΑΜ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΘΩΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΟΠΑ

ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΜΑΘΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΑΜΙΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ

ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) – ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΝΑΤΣΕ ΣΑΜΙΑ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΘΥΜΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) -  ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΕΡΝΙΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ &ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ) – ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΕΡΝΙΕΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΕΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) – ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

Tweets
    ©2017 All rights reserved. | chamarakis.gr